Medic stomatolog

Clinica Life Dental Spa promoveaza o viziune conservativa si minim invaziva a medicinei dentare, folosind tehnologie laser, cu multiple beneficii pentru pacientii care ni se adreseaza. Echipa noastra este formata din medici specializati in tara si in strainatate la cele mai prestigioase institutii de profil si ambitia noastra este de a deveni din ce in ce mai buni. De aceea suntem mereu in pas cu tehnologia si folosim metode si echipamente de ultima generatie.

Alatura-te echipei noastre de medici profesionisti. Trimite-ne acum un email cu CV-ul tau la lifedentalspa1@gmail.com si spune-ne ce te motiveaza pe tine in profesia de medic stomatolog.

Cerinte:

  • disponibilitate pentru program de lucru full-time
  • experienta in stomatologie generala de minim 5 ani
  • preferabil experienta in tratarea afectiunilor dentare cu laserul
  • abilitati de comunicare, prezentare si relationare
  • dorinta de perfectionare continua
  • interes in abordarea tehnicilor inovative de tratament
  • punctualitate, seriozitate si spirit de echipa
  • personalitate pozitiva orientata catre pacient și nevoile acestuia

Responsabilitati:

  • identificarea nevoilor pacientilor
  • stabilirea diagnosticului si efectuarea tratamentelor recomandate
  • construirea si dezvoltarea unei relatii stranse cu pacientii , dovedind disponibilitate, corectitudine si devotament
  • abilitate de a rezolva probleme clinice urgent

Beneficii:

  • locatie centrala
  • mediu de lucru profesionist
  • echipamente de ultima generatie
  • venituri cuprinse intre 3000-15000 EUR,in functie de performanta