Programeaza-te ACUM!

    Nume
    Prenume

    Consimt la prelucrarea si utilizarea Datelor mele cu Caracter personal in conformitate cu politica societatii.

    Front-Desk Officer

    Front Desk Officer

    Pentru o clinica stomatologica dotata cu echipamente ultra performante, locatie centrala in Bucuresti, cautam o colega cu abilitati de comunicare si cu atitudine pozitiva ca sa ne ajute la intampinarea pacientilor.

    Cerinte:

    • Persoana serioasa, responsabila, dornica de dezvoltare si perfectionare profesionala continua; profesionalism si implicare;
    • Foarte bune abilitati de comunicare si cunostinte de operare PC;
    • Respectarea programului de lucru (8 h)

    Responsabilitati:

    • Intampinarea pacientilor, inregistrarea datelor in sistemul de operare, indrumarea catre cabinetele stomatologice;
    • Preluarea apelurilor telefonice si a emailurilor;
    • Incasarea contravalorii serviciilor si alte activitati administrative;

    *Experienta de lucru pe un post similar si cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj.

    Oferta:

    • Salariu fix si program flexibil (ture de dimineata si dupa amiaza – 8h/zi)
    • O echipa tanara si profesionista;
    • Locatie centrala;
    • Traininguri pentru dezvoltare profesionala.

    Daca pui suflet in ceea ce faci si vrei sa faci parte dintr-un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si profesionista, dorim sa te cunoastem!

    Trimite CV-ul tau la stefan@lifedentalspa.ro cu subiectul "Front-Desk Officer".

    Te asteptam in echipa noastra!

    SUS
    SUNA