Programeaza-te ACUM!

    Nume
    Prenume

    Consimt la prelucrarea si utilizarea Datelor mele cu Caracter personal in conformitate cu politica societatii.

    Copywriter Marketing Online

    Laser Dentar

    Cautam un Copywriter iscusit care sa lucreze InHouse, cu abilitati de vanzare care sa realizeze copy-uri simple,scrise bine. Obligatoriu,trebuie sa fie un maestru al limbii engleze.

    Responsabilitati:

    • Sa creeze headline-uri,texte pentru bannere (online si offline),brosuri,texte pentru pagini de vanzare;
    • Sa redacteze cursuri online pe diverse domenii;
    • Sa se documenteze in prealabil,sa respecte regulile de comunicare in limba engleza;
    • Sa includa coltaction-uri in textele redactate si sa dezvolte mesajul publicitar;
    • Sa prezinte concepte si texte publicitare;
    • Sa fie proactiv,sa identifice noi strategii de marketing/content writing;
    • Sa colaboreze cu ceilalti colegi si sa dea curs solicitarilor oferite de superiorul erarhic in deadline-urile prestabilite;
    • Sa elaboreze si sa implementeze strategia de redactare a cursurilor online;
    • Orice alte activitati corelate cu domeniu Copywriting / Content writer;

    Experienta:

      • Experienta de minim 2 ani intr-o agentie de publicitate sau in scrierea de cursuri online/ texte de vanzare.

    Abilitati:

        • Abilitati de lucru cu Microsoft Office, Email,Internet, Google Drive, wordpress (constituie un avantaj).
        • Abilitati de organizare, planificare, comunicare si respectarea deadline-urilor..
        • Acuratete si atentie la detalii.
        • Abilitatea de a scrie conform une audiente specificate si pe baza unui brief..
        • Bune abilitati de documentare.

    Se ofera SALARIU ATRACTIV

    Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul de telefon 0757 266 827

    Va rugam sa trimiteti un CV la iulia@lifedentalspa.ro pentru a fi luate in considerare.

    SUS
    SUNA