Internship Asistent Manager

Laser Dentar

(Full-time, platit)

Pentru o clinica stomatologica dotata cu echipamente performante, locatie centrala in Bucuresti, cautam o persoana proactiva, ordonata, diplomata si cu atitudine pozitiva pentru a oferi suport in activitati de management si vanzari.

Atributii:

  • Activitati suport pentru management si sales;
  • Activitati de secretariat, protocol;
  • Gestionarea fizica si electronica a documentelor;
  • Gestionarea contractelor cu clientii;

Cerinte:

  • Student sau absolvent de studii superioare ASE, SNSPA, UPB (de preferat Management sau BA);
  • Atentie la detalii, acuratete, responsabilitate, seriozitate;
  • Abilitati de organizare; Initiativa, proactivitate
  • Abilitati de comunicare, atentie distributiva;
  • Persoana proactiva, ordonata, diplomata si cu atitudine pozitiva;
  • Cunostinte foarte bune PC;
  • Cunostinte de limbi straine reprezinta un avantaj (limba engleza - avansat)

Responsabilitati:

Sub directa coordonare a Directorului General vei fi responsabil(a) de :

  • Familiarizarea cu identitatea brandului si categoriile de servicii;
  • Realizeaza diferite rapoarte si raporteaza catre manager statusul indicatorilor de performanta;
  • Familiarizarea cu procedurile interne de lucru: introducere informatii in baza de date, organizare, arhivare documente, e-mail cu clientii etc.;
  • Interactioneaza eficient cu celelalte departamente : vanzari; marketing; medici.

Beneficii:

  • Internship platit;
  • Program de lucru full-time, ideal pentru studenti ASE, SNSPA, UPB;
  • Parcurs profesional pe termen lung si formare profesionala.

Dacă profilul tău corespunde viziunii și cerințelor noastre, te invităm să aplici pentru oportunitatea de a deveni membru al echipei. Trimite CV-ul tău la stefan@lifedentalspa.ro cu subiectul "Asistent Manager".

Te asteptam in echipa Life Dental Spa!