Franchise Area Developer

Laser Dentar

Cerinte:

  • experienta in vanzari B2B (3-5 ani);
  • studii superioare;
  • aptitudini de comunicare interpersonala, sociabilitate si persuasiune;
  • orientare spre rezultate, capacitatea de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe;
  • atitudine pozitiva si orientata catre clienti si parteneri;
  • cunoasterea limbii engleze – obligatoriu;

*Cunoasterea altor limbi straine si a pietei medicale pot constitui un avantaj;

Responsabilitati principale:

  • Crearea si dezvoltarea proiectului de franciza (proceduri; protocoale etc);
  • Dezvoltarea retelei de clinici asociate francizei;
  • Identifica noi clienti potentiali pe piata; contacteaza potentialii clienti si le prezinta acestora calitatea si avantajele oferite de asocierea in cadrul francizei;
  • Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii in vederea incheierii contractelor;
  • Incheie contracte si urmareste derularea acestora;
  • Colaborare activa si eficienta cu partenerii locali si regionali;
  • Furnizeaza managementului informatii referitoare la tendintele pietei si activitatea concurentiala;
  • Viziteaza clientii si partenerii francizei (disponibilitate pentru deplasari);
  • Supravegheaza semnarea contractelor si fluxul documentelor dintre francizat-francizor-distribuitor-producator;
  • Prezentarea rapoartelor catre managementul companiei;

Oferta si beneficii:

  • Training specializat;
  • Pachet salarial adaptat performantei si evolutiei in job (salariu fix+comision);
  • Dezvoltare profesionala continua;
  • Program de lucru in conformitate cu prevederile legale.

Daca profilul tau corespunde viziunii si cerintelor noastre, te invitam sa aplici pentru oportunitatea de a deveni membru al echipei. Trimite CV-ul tau la stefan@lifedentalspa.ro cu subiectul "Franchise Area Developer".

Te asteptam in echipa Life Dental Spa!

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/rlif5424/public_html/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:353) in /home2/rlif5424/public_html/wp-content/plugins/lifterlms/vendor/ericmann/wp-session-manager/includes/class-wp-session.php on line 128