Asistent stomatologie

Laser Dentar

Pentru o clinica stomatologica dotata cu echipamentele cele mai performante, locatie centrala in Bucuresti, cautam o persoane ordonata si atenta la detalii.

Cerinte :

  • Experienta minim 1 an (obligatoriu)
  • Studii postliceala finalizate sau in curs de finalizare
  • Persoana serioasa, responsabila, dornica de dezvoltare si perfectionare profesionala continua
  • Respectarea programului de lucru (8 h)

Responsabilitati :

  • Pregatirea cabinetului pentru interventia stomatologica
  • Asistarea medicului in timpul interventiei
  • Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii/instrumentarului existente în cabinet

Oferta :

  • Salariu de inceput in functie de experienta.
  • Program flexibil. Ture de dimineata si dupa amiaza.
  • O echipa tanara si profesionista, mediu de lucru placut.
  • Traininguri pentru dezvoltare profesionala.

Daca pui suflet in ceea ce faci si vrei sa iti dezvolti o medicina dentara, vrem sa te cunoastem! Trimite CV-ul tau la lifedentalspa1@gmail.com cu subiectul "Asistent stomatologie".